AKSOY OTOMOTİV SAN.TİC.

Motorlu ulaşım araçlarında kullanılan mekanik,elektrik,kaporta ve çeşitli silecek ve sistemlerinin tedarik ve satışına,1987 yılında  İstanbul’da başlamıştır.

 Bugün itibariyle İstanbul/Başakşehir ilçesi Dolapdere Sanayi Sitesi'nde , yaklaşık 250m² kapalı alanda perakende satış yapmaktadır.

Şirketimiz kuruluşundan bugüne kadar otomotiv sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini geliştirmiş ve yenilikçi tavrıyla müşteri portföyünü genişletmiştir.

Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında bulunan OEM firmalarının yanı sıra after market piyasasına da hitap eden firmamız , MERCEDES BENZ TÜRK A.Ş., MAN TÜRKİYE A.Ş. ,BMC A.Ş. ,KARSAN A.Ş. ,TEMSA GLOBAL A.Ş. , OTOKAR A.Ş. vb. gibi otomotiv sanayisinin önde gelen kuruluşları ile çalışmaktadır.

Firmamız bünyesinde TEMSA GLOBAL A.Ş.'nin Türkiye'ye ilk geldiği yıldan beri yetkili bayiliği mevcuttur.

Vizyon - Misyon

- Ürün ve iş süreçlerimizi tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirerek mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesini   sağlamak.

- En yüksek kaliteyi uygun maliyet ile üretmek için işimizi disiplinli ve üstün performans ile doğru olarak yapmak.

- Sürekli iyileştirme için yeni fikirler geliştirerek rekabette farklılık yaratacak ürün ve hizmetleri üretmek.

- Çalışırken, üretirken çevre, doğa ve insan sağlığına duyarlı davranmak.

- İş ortaklarımız ile birlikte müşterek hedeflere; heyecan, disiplin, performans ve dürüstlük ile yol almak ortak    değerlerimizdir.

- Ürün ve hizmetlerimizi hızlı ve güvenilir olarak zamanında sunmak.